Pozor! Z důvodu opatření vlády ČR je do 3. listopadu vypnutá možnost objednat zboží do našich prodejen, které jsou z nařízení zavřené. Objednávky, které jste uskutečnili na prodejnu dopravíme a vydáme Vám je ve speciálním individuálním režimu. Děkujeme za pochopení.

Rouška s nanovláknem a aktivním stříbrem větší růžová (1556)

Kód: 1148441
Značka: Respinano
499 Kč –70 % 149 Kč
Skladem (> 50 ks)
Můžeme doručit do:
23.10.2020

Rouška s nanotechnologií a aktivním stříbrem - nejvyšší způsob ochrany!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chraňte se před viry a bakteriemi! Rouška s nejnovější nanotechnologií vás ochrání! Rouška je třívrstvá a má v sobě nanovlákno s aktivním stříbrem! Rouška je ze 100% bavlny!

Rouška je ideální pro dospělé! Vnější vrstva roušky je ze 100% bavlny, prostřední obsahuje nanofiltr a aktivní stříbro, které zaručuje nejvyšší stupeň ochrany roušek! Vnitřní vrstva je z pletené látky, která je velmi příjemná na obličej.

Antibakteriální technologie Nano stříbra

Stříbro je kov s mnoha aplikacemi , zejména antibakteriálními. S využitím této funkce byly do roušky integrovány nanočástice stříbra, aby se zvýšila schopnost deodorizace a omezení růstu plísní. Nano stříbrné částice mohou přitahovat bakterie a ničit jejich buňky. 

Složení:

Vnější vrstva - Ochranná vrstva proti prachu a prostředkům v životním prostředí. Vyrobeno ze 100% bavlny s hustotou od 200 pramenů do 400 pramenů na 1 čtvereční palec.

Střední vrstva - Antibakteriální NANO stříbrno je vrstva, která má účinek až 93% vůči malým částicím skrz vnější roušky.

Vnitřní vrstva - Je bavlna TC, která je v přímém kontaktu s obličejem. Bavlněná látka je před výrobou roušky sterilizována.

Jednoduchá údržba

Roušky jsou vhodné pro opakované použití. Mikroorganismy včetně virů a bakterií, které se zachytí v nanovlákenném filtru, díky použitým nano částicím stříbra v krátkém čase zahynou. Proto s těmito rouškami můžete přečkat i velice dlouhé období. Při opakovaném použití roušky doporučujeme po dobu 10 minut máchat ve vodě o teplotě 40-70°C. Pokud je filtrační vrstva z nanovlákna porušená, není dále vhodná k použití. Celý návod na údržbu najdete níže.

INFO

Chraňte své okolí! Buďte zodpovědní! Noste roušku! 

Specifikace:

Typ roušky: s nano filtrem a aktivním stříbrem

Velikost: na větší tváře

Materiál: 100% bavlna

Použitelnost: 30x s 93% účinností, poté se chová jako běžná rouška ze 100% bavlny

Zboží z hygienických důvodů nelze vrátit!

Nášivka Respinano/Nano silver se posílá podle aktuální skladové zásoby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: