O nás

HRAČKY, KNIHY A DÁRKY ZA TY NEJLEPŠÍ CENY PRO VÁS!

Stabilní, prosperující a neustále se rozvíjející firma působící nejen na severu Čech.

 

onas

 

Na našich prodejnách a e-shopu můžete zakoupit: Akční figurky - CD - ​ DVD - Dárkové předměty - Dárkové tašky - Dekorace - Drogerie - Hračky - Hry - Knihy - Křížovky - Placky - Puzzle - Plyšové výrobky - Peněženky - Školní aktovky, batohy a vaky a spousty dalších položek.

 

Nabízíme tisíce položek za ty nejlepší ceny pro Vás.

Vše skladem!

Nejnižší ceny u 90% produktů nejen v kategorii hračky.

Každý týden nové zboží.

Věrnostní program

  Firma CDMC vznikla v roce 1998 otevřením prvního obchodu v Ústí nad Labem. Úspěch tohoto obchodu a spokojenost ze strany zákazníků se stali inspirací pro další rozvoj firmy. V roce 2000 byl otevřen obchod v České Lípě, o rok později pak v Jablonci na Nisou a Liberci. V roce 2002 následoval obchod v Teplicích. V roce 2004 byl otevřena pobočka v Litoměřicích. Od roku 2006 se firma začala zabývat výhradně distribucí levných DVD. Postupně se výběr titulů rozšiřoval a tak dnes disponuje Firma CDMC širokým sortimentem DVD nosičů nejen na severu Čech, za ty nejlepší ceny pro Vás. Na každém našem kamenném obchodě je zákazníkům k dispozici výběr z více než 300 titulů DVD (drama, pohádky, hudební, sci-fi, dobrodružné, poznávací...). Drtivá většina CD i DVD je v cenových kategoriích 5, 19, 29, 49, 79, 99, 149 Kč. Vzhledem k velkému zájmu, velké poptávce a dalšímu úspěchu se firma v roce 2006 rozrostla, byly otevřeny další obchody. V lednu 2007 přibyl obchod Mostě. Dále obchody Louny a Teplice. Nyní máme obchodů již 10!

V současné době má firma kamenné obchodye-shop www.CDMC.cz s více jak 1000 výdejních míst po celé ČR. Další obchody jsou ve fázi přípravy a tak je pravděpodobné, že si budete moci náš sortiment za ty nejlepší ceny prohlédnout brzy i ve Vašem městě.

 

Přijďte se i Vy přesvědčit, že nakupovat u nás se vždy vyplatí!