0 Kč
Poštovné zdarma při nákupu nad 1750 Kč.

CDMC je stabilní, prosperující a neustále se rozvíjející firma působící nejen na severu Čech.

 

Na našich prodejnách a e-shopu můžete zakoupit: Akční figurky - CD - ​ DVD - Dárkové předměty - Dárkové tašky - Dekorace - Drogerie - Hračky - Hry - Knihy - Křížovky - Placky - Puzzle - Plyšové výrobky - Peněženky - Školní aktovky, batohy a vaky a spousty dalších položek.

  • Nabízíme tisíce položek za ty nejlepší ceny pro Vás.
  • Nejnižší ceny u 90% nejen v kategorii hračky.
  • Široký sortiment cd i dvd.
  • Pravidelné výprodeje, akce a nákupní slevy!
  • Každý týden nové zboží.

 

Každoročně se firma CDMC účastní i několika výstav po celé ČR, kde si rovněž můžete zakoupit některé z našich produktů za ty nejlepší ceny pro Vás...

Firma CDMC vznikla v roce 1998 otevřením prvního obchodu v Ústí nad Labem. Úspěch tohoto obchodu a spokojenost ze strany zákazníků se stali inspirací pro další rozvoj firmy. V roce 2000 byl otevřen obchod v České Lípě, o rok později pak v Jablonci na Nisou a Liberci. V roce 2002 následoval obchod v Teplicích. V roce 2004 byl otevřena pobočka v Litoměřicích. Od roku 2006 se firma začala zabývat výhradně distribucí levných DVD. Postupně se výběr titulů rozšiřoval a tak dnes disponuje Firma CDMC širokým sortimentem DVD nosičů nejen na severu Čech, za ty nejlepší ceny pro Vás. Na každém našem kamenném obchodě je zákazníkům k dispozici výběr z více než 300 titulů DVD (drama, pohádky, hudební, erotické, scfi, dobrodružné poznávací …) drtivá většina CD i DVD je v cenových kategoriích 5, 19, 29, 49, 79, 99, 149 Kč. Vzhledem k velkému zájmu, velké poptávce a dalšímu úspěchu se firma v roce 2006 rozrostla, byly otevřeny další obchody. V lednu 2007 přibyl obchod v Praze a Mostě.

V současné době má firma kamenné obchody, e-shop www.CDMC.cz s více jak 1000 výdejních míst po celé ČR. Další obchody jsou ve fázi přípravy a tak je pravděpodobné, že si budete moci náš sortiment za ty nejlepší ceny prohlédnout brzy i ve Vašem městě.

Přijďte se i Vy přesvědčit že nakupovat u nás se vžy vyplatí !!!

nahoru
© 1995 - 2018 Anička hračky s.r.o.  |  Lagarto