Vesmírná raketa se světlem a zvukem (2585)

Kód: 1157186
299 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Možnosti doručení

Krásná vesmírná raketa s figurkou astronauta. Figurka je kloubová a může pohybovat končetinami. Figurku můžete umístit do dvou prostorů vesmírné rakety. Figurku můžete dát k řízení rakety nebo na speciální rameno v její zadní části. Raketa je se světelnými a zvukovými efekty. Svítí a vydává autentické zvuky. Raketa pro let do vesmíru je velká 25 centimetrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představte si, že můžete dotknout se hvězd z pohodlí vašeho domova. S naší Vesmírnou raketou se světlem a zvukem se vaše dětské sny stávají skutečností. Přeneste se do světa nekonečných vesmírných dobrodružství s naším detailně propracovaným modelem, který přináší vesmír přímo k vám domů.

Proč Vesmírná raketa se světlem a zvukem?

Naše Vesmírná raketa je navržena tak, aby poskytla co nejautentičtější zážitek z vesmírného dobrodružství. S kloubovou figurkou astronauta, která se vejde do dvou různých prostorů rakety, mohou vaše děti prozkoumat nejen kosmický prostor, ale i kreativní hranice své fantazie. Figurka může řídit raketu nebo stát na speciálním rameni v její zadní části, což umožňuje různé scénáře hry.

Navíc, když se světla rozsvítí a raketa začne vydávat své autentické zvuky, bude to, jako by se skutečně připravovala na start. Každý detail byl pečlivě promyšlen, aby tento model nebyl jen hračkou, ale bránou do nekonečných vesmírných dobrodružství.

5 přesvědčivých benefitů produktu:

  1. Podněcuje kreativitu a fantazii: Díky různým scénářům hry, které Vesmírná raketa nabízí, se dětská fantazie a kreativita mohou rozvíjet neomezeně.

  2. Edukativní hodnota: Hračka představuje skvělý způsob, jak představit dětem vesmír a vědu, a zároveň je motivovat k dalšímu učení.

  3. Interaktivní zážitek: Se světelnými a zvukovými efekty, které simulují skutečný start rakety, poskytuje Vesmírná raketa interaktivní zážitek, který zapojí všechny smysly.

  4. Vysoká kvalita a bezpečnost: Raketa je vyrobena z pevných, bezpečných materiálů a její detaily jsou precizně zpracovány, aby vydržela dlouhé hodiny hraní.

  5. Perfektní dárek: S její univerzální atraktivitou a vzdělávacím potenciálem je Vesmírná raketa ideálním dárkem pro každého malého průzkumníka vesmíru.

Nenechte si ujít příležitost přinést do vašeho domova kus vesmíru. Vesmírná raketa se světlem a zvukem je tu, aby vás a vaše děti zavedla na cestu plnou dobrodružství, učení a nekonečné zábavy. Objevte vesmír jako nikdy předtím – vaše cesta začíná teď!

Specifikace:

Velikost: 25 cm

Velikost figurky: 8 cm

Velikost balení: 24 x 28,5 x 10 cm

Upozornění: Doporučený věk 3+, nevhodné pro děti do 3 let

Klíčová slova: vesmírná raketa, vesmirna raketa, vesmirna lod, vesmírná loď, astronaut, kosmonaut, kosmo, astro, kosmonaut hračka, figurka astronaut, figurka kosmonaut

Ilustrační video:

 

Ilustrační video:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: