Věrnostní karta

VĚRNOSTNÍ PROGRAM CDMC - ZÁKAZNICKÁ KARTA

karta reklama

 

Komu je zákaznická karta určena ?

Jak již název napovídá, zákaznická karta je určena všem zákazníkům CDMC, kteří u nás nakupují a chtějí získat za své peníze nejen samotné zboží, ale také nějaké výhody.

Jaké výhody karta nabízí?  

Pokud vlastníte naši zákaznickou kartu, pak Vaše nákupy získávají smysl! I přes nezávislost na míře Vašich nákupů získáte vždy 10% slevu na naše zboží (sleva se počítá vždy z ceny na kamenné pobočce nebo eshopu a nevztahuje se na zboží vyloučené ze slev – viz podmínky níže). 

Okamžikem, kdy obdržíte svoji novou zákaznickou kartu, získáváte možnost ihned využívat slevu 10% na všech kamenných pobočkách a na internetovém obchodě www.cdmc.cz. Základní sleva při nákupu v kamenných pobočkách a na internetovém obchodě je ve výši 10%. 


Jak lze kartičku získat? Nárok na zákaznickou kartu, co Vás bude zákaznická karta stát?

Vůbec nic! Nemějte strach, k ničemu se nezavazujete. Nebudeme po Vás vyžadovat žádné členské příspěvky. Naše kartička je zcela zdarma. Jsme si však jistí, že kartička nabízí takové výhody, že u nás budete nakupovat rádi. Na zákaznickou kartu není právní nárok. Zákaznickou kartu obdrží zákazník který nevlastní zákaznickou kartu a nakoupí v libovolné prodejně CDMC nebo na e-shopu www.cdmc.cz nad částku 500 Kč a zároveň požádá o zákaznickou kartu (při objednávce na e-shopu v poznámce objednávky).


Způsobilost:

Členem věrnostního programu CDMC se stává každá osoba, jež se stane nositelem zákaznické karty. Nositelem zákaznické karty může být jakákoliv osoba starší 15 let. Osoby mladší 15 let musí mít k založení kartičky souhlas od zákonného zástupce.


Jak mohu kartičku uplatnit? Uplatnění slevy ze zákaznické karty na pobočkách a v e-shopu:

Slevu lze uplatnit v kamenných pobočkách pouhým předložením karty při nákupu. Nákup bude zaznamenán a sleva (pokud je na ni nárok) započítána. 

V internetovém obchodě www.cdmc.cz musí být číslo zákaznické karty (uvedené na zadní straně pod čárovým kódem) vloženo vždy do kolonky "Slevy a doplňky". Rozhraní objednávkového systému poté automaticky uplatní slevu na objednávané položky do faktury. Cena po slevě se počítá ze standardní ceny (tj. z ceny na kamenných pobočkách a nebo e-shopu).


Zboží ze slev vyloučené:

Cena po slevě se počítá z cen platných pro kamenné pobočky nebo e-shop. Sleva ze zákaznických karet nelze kombinovat s jakýmikoliv dalšími probíhajícími akcemi a nelze je uplatnit zpravidla na cenové akce, slevy a výprodeje, nabídky multibuy (např. 2ks+1ks, 2ks za 299, 2ks za 499 apod.) a na zboží u kterého je tato informace uvedena.


Osobní údaje:

Převzetím Slevové karty zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.


Platnost:

1 rok nebo do odvolání.

 

Společnost CDMC s.r.o. si vyhrazuje právo změnit tyto podmínky kdykoliv a to i bez předchozího oznámení. V Ústí nad Labem dne 27.03.2014. Pokud máte další dotazy či potíže, obraťte se na nás s problémem písemnou formou na email cdmc-info@seznam.cz nebo telefonicky na číslo +420 775 611 211.

Přejeme Vám příjemné nákupy, Vaše CDMC.