Pozor! Z důvodu opatření vlády ČR je do 3. listopadu vypnutá možnost objednat zboží do našich prodejen, které jsou z nařízení zavřené. Objednávky, které jste uskutečnili na prodejnu dopravíme a vydáme Vám je ve speciálním individuálním režimu. Děkujeme za pochopení.

Země nikoho DVD papírový obal

Kód: 111492
49 Kč –80 %
Země nikoho DVD papírový obal
49 Kč –80 % 10 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
3.11.2020

CD, BD, DVD, Válečné - za nejlepší cenu u CDMC.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Satirický příběh dvou vojáků z nepřátelských táborů se odehrává uprostřed války v Bosně v roce 1993.

Bosenský voják Čiki a jeho těžce zraněný druh se octnou se srbským vojákem Ninem v zákopu mezi nepřátelskými liniemi na území nazývaném země nikoho. Padají urážky a výčitky, zdá se, že hádka o to, který národ rozpoutal kruh násilí, nikdy neskončí. Situace žádá řešení. Mohlo by být na dosah ruky: jednotky UNIFOR jsou nablízku a francouzský seržant Marchand se vší silou snaží pomoci. Jenomže není jednoduché obejít předpisy o chování sil pověřených dozorem nad pořádkem. Velitelé nařizují za žádnou cenu se nevměšovat. Zástupci médií trpělivě sledují vývoj patové situace, a zatímco jim jde o událost, Čikimu a Ninovi jde o život.

"Srbští, chorvatští a bosenští hrdinové filmu mluví ve skutečnosti stejným jazykem. Jedni mu říkají srbština, druzí chorvatština, třetí bosenština, ale ve skutečnosti si všichni navzájem rozumějí," říká Danis Tanović.

Obraz: 16:9, barevně
Zvuk: Cz a Slo 5.1
Délka: 100 minut

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: