Pokémon TCG: Hisuian Electrode V Box (1216)

Kód: 1154682
Značka: Pokémon
649 Kč
Skladem (14 ks)
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Možnosti doručení

Pokémon Hisuian Electrode V Box je speciální dárkový produkt karetní hry Pokémon, který umožňuje hráčům získat kartu travního Pokémona Hisuian Electrode V.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokémon Hisuian Electrode V Box je speciální dárkový produkt karetní hry Pokémon, který umožňuje hráčům snadno získat kartu silného travního Pokémona Hisuian Electrode V. V balení se nachází dvě speciální Promo karty (Hisuian Electrode V a Electrode) a obří sběratelská Jumbo karta Hisuian Electrode V. Karty jsou pro tento produkt unikátní a nikde jinde se zatím neobjevily.

Součástí obsahu jsou také 4 doplňkové Booster balíčky a kód do online hry. Hisuian Electrode V je karta, která se hodí do všech travních herních balíčků a zároveň doplní vaši karetní kolekci Pokémonů! Travní Pokéballový Pokémon Hisuian Electrode dostává V Box! Každý hráč a sběratel si ho může přidat do sbírky díky Hisuian Electrode V Boxu.

Přidejte si do sbírky travního Pokémona v tomto balení pro karetní hru Pokémon TCG, kde naleznete navíc obří Jumbo kartu na výstavku, Promo kartu Electrode, čtyři doplňkové Booster balíčky a speciální kód do online hry, který zpřístupní sílu karty Hisuian Electrode V a Electrode. Pokémon V Box je speciální dárkové balení, ve kterém je garantována karta silného Pokémona V dle výběru.

Tento speciální set je doplněný pár boostery karetní hry Pokémon, díky kterým si můžete vylepšit váš herní balíček. V každém takovém balení také lze najít obří Jumbo kartu vybraného Pokémona a kód do počítačové online hry, díky kterému si Pokémona V můžete zkusit ihned zahrát.

Specifikace:

Obsah balení: Foilová promo karta Hisuian Electrode V, Foilová promo karta Electrode Obří, Jumbo karta Hisuian Electrode V, 4x doplňkový Booster balíček (1x Sword and Shield - Brilliant Stars, 1x Sword and Shield - Astral Radiance, 2x Sword and Shield - Lost Origin), Kód do online hry

Velikost balení: 30,5 x 23 x 4,5 cm

Upozornění: Doporučený věk 6+

Ilustrační video:

 

Ilustrační video:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: