Antistresové magnetické kroužky žluté (8195)

Kód: 1149017
999 Kč –90 %
žluté1
999 Kč –90 % 99 Kč
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
7.10.2022
Možnosti doručení

Světový hit roku 2020 je tady! Magnetické kroužky slouží nejen jako antistresová hračka, ale také jako hračka, se kterou se naučíte skvělé triky nebo si s ní užijete parádní hru na párty!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světový hit roku 2020 přichází! S magnetickými kroužky zažijete spoustu odreagování i zábavy! Pojďme se podívat, co vše vlastně tahle skvělá hračka umí!

Antistresová hračka

Kroužky Vám uleví od stresu. Fungují velmi podobně jako spinnery a další podobné hračky. Můžete si s nimi točit v ruce, přebírat si je po prstech nebo je jen mačkat v dlani!

Spinner

Co takhle poskládat si vlastní spinner? Stačí sedm kroužků a poskládáte si vlastní barevný spinner. Bude jednobarevný nebo vícebarevný? To záleží jen na Vaši fantazii! V nabídce máme několik barev kroužků. Je to tedy jen na Vás!

Hračka pro dokonalé triky

Naučte se parádní triky, předveďte je kamarádům a trumfujte se v tom, kdo předvede lepší trik! Potřebujete inspiraci? Podívejte se na triky, které již byly vymyšleny a které majitelé kroužků ovládají!

Planetary Orbit trick

1

Eclipse trick

2

 Axis Blade trick

3

 The Katana trick

4

Magnetic Split trick

5

Tower Spin trick

6

 Figure Eight trick

7

 

Parádní hry na párty

Závodní dráha

Vytvořte si vlastní závodní dráhu, cvrnkejte kroužky a vyhněte se bariérám! Pokud se dostanete až na konec dráhy, můžete slavit!

8

Magnetický hokej

Magnetický hokej je parádní hra pro dva hráče. Skóre se ale počítá za chybu, nikoliv za gól! Postavte dva kroužky jako mantinely a střílejte! Pokud se vyhnete magnetickému poli a nezasáhnete mantinel, uspěli jste. Pokud ne, darujete soupeři bod!

9

 

Zahrát si ale můžete i další hry! Postavte si na konec stolu kroužek své barvy a cvrnkejte další směrem ke kroužku Vaší barvy. Pokud se trefíte a spojíte všechny své kroužky, vyhráváte!

 

Stavění tvarů a věcí

Co takhle si z kroužků vyrobit květinu nebo auto? Je to snadné! Záleží jen na Vaši fantazii! S magnetickými kroužky zažijete hodiny a hodiny zábavy!

 

Specifikace:

Počet kroužků v balení: 3

Vnitřní průměr kroužku: 2 cm

Velikost kroužku: 3 cm

Materiál: plast/magnet

Velikost balení: 12,5 x 6 x 1,5 cm

Upozornění: Doporučený věk 8+, nevhodné pro děti do 3 let

Ilustrační video:

 

Ilustrační video:

Ilustrační video:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: