Ferda nová dobrodružství 1+2 DVD papírový obal

Kód: 1143871
Akce
69 Kč –71 %
Ferda nová dobrodružství 1+2 DVD papírový obal
69 Kč –71 % 20 Kč
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2020

CD, BD, DVD, Pohádky, Animované pohádky - za nejlepší cenu u CDMC.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová dobrodružství Ferda 1 a 2. Pohádka vyprávějící příběh o životě Ferdy Mravence a jeho přátel nadchne každého malého diváka...

DVD obsahuje příběhy:

  1. O hřišti pro malé děti - Ferda a jeho kamarádi připravují pro děti paní Mšice velkolepou jarní oslavu.
  2. O velké bitvě o ponožky housenky Marty – Brouk Pytlík založí malířskou školu. Červení mravenci jsou však opět na válečné výpravě a chystají se Pytlíkovi ukrást černou barvu. To asi nedopadne s malováním, ani s Pytlíkem dobře.
  3. Jak Ferda mravenec ke koníkovi přišel – Na mravence a brouky číhá neustále nebezpečí a spousta hladových krků. Ferda tentokrát jen o vlásek unikne, ale téměř jistá smrt čeká na Pytlíka! Jaké triky, technické vynálezy a chytré úskoky vymyslí Ferda, aby svého věrného druha zachránil?
  4. Jak zůstali mravenečník s hadem o hladu a jak se Pytlík topil – Ferda a jeho věrní přátelé prchají před strašlivým mravenečníkem. Jen o vlásek uniknou, avšak cesta je přivádí k tajemné stříbrné jeskyni. A zde na naše kamarády číhají další nebezpečí. 

V českém znění: P. Zedníček, M. Eben, V. Gajerová, P. Vacek, K. Heřmánek, J. Lábus, P. Nárožný, O. Jirák, P. Vondra, K. Špráchalová aj.

Délka: 120 minut.

Zvuk: DD 2.0 česky

Titulky: české

Obraz: barevný 4:3 PAL, DVD 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: